Informace

Novinky

ČAJ Počet produktů: 4

Podkategorie

 • ČAJE PORCOVANÉ

  Mezi úplně nejrozšířenější balení čajů určitě patří porcované čaje, které jsou baleny v praktických sáčcích, proto je jejich příprava velmi jednoduchá a rychlá. Porcované čaje můžete pít denně a jejich přípravou můžete pověřit i děti. Vyberte si podle chuti - ovocné, černé, bylinné, bílé nebo zelené čaje.

  Porcované čaje jsou vhodné pro všechny lidi, kteří nemají zalíbení v čajovém rituálu přípravy sypaných čajů, nebo na to prostě jednoduše nemají čas. Porcované čaje jsou úplně nejlepší například do zaměstnání. Porcované čaje jsou prodávány v různých tvarech a velikostech nálevových sáčků. My nabízíme porcované čaje černé, porcované čaje zelené, porcované čaje ovocné, porcované čaje bylinné a porcované čaje červené.

 • ČAJE SYPANÉ

  Čaje sypané

  Sypané čaje z celého světa naleznete v této kategorii.syp Zelený sypaný čaj, černý sypaný čaj, ovocný sypaný čaj, bílý sypaný čaj a ochucený sypaný čaj. Sypaný čaj je balený v různých velikostech a originálně řešených čajových dózách. Sypaný čaj je vhodný jako dárek v každém ročním období.

 • ČAJE PYRAMIDKY

  Čajové  pyramidky

  Čaje pyramidky uchovávají chuť a vůni čaje a zároveň usnadní přípravu čaje. V čajové krabičce jsou hedvábné nebo papírové pyramidky. Prodáváme i balení čajů, kde jsou jednotlivé pyramidky zvlášť zabaleny v ozdobné papírové pyramidce, které dohromady tvoří efektní dárkovou kolekci (ETS čaje, Pickwick čaje).

 • LEDOVÝ ČAJ

  LEDOVÁ KÁVA, LEDOVÁ ČOKOLÁDA, LEDOVÝ ČAJ A NÁPOJE 

  Ledová káva, ledová čokoláda, ledový čaj a nápoje se postupně staly nejoblíbenějšími letními nápoji, které skvěle chutnají a zároveň povzbudí a osvěží. Ledová káva, ledová čokoláda, ledový čaj a nápoje se pijí po celém světě a v každé zemi mají svoje specifika.Zkuste si někdy připravit tyhle studené nápoje. Není na tom nic složitého a výsledek Vás určitě mile překvapí.

 • ŠÁLKY NA ČAJ

  Značkové šálky na čaj a čajové sety

  Prodáváme originální porcelánové a skleněné šálky na čaj od známých značek výrobců čaje. Značkové šálky na čaj máme od výrobců Pickwick, Celestial, Clipper, London, Dilmah nebo Akbar. Vyberte si originální dárek- značkový šálek s podšálkem, konvičku na čaj nebo celý čajový set za rozumnou cenu.

   

 • DÁRKOVÉ BALENÍ ČAJŮ

  Dárkové balení čajů

  Hledáte pro své přátele nebo rodinu dárkové balení čajů k jejich svátku nebo k narozeninám? My Vám nabízíme kvalitní dárkové balení čajů pro milovníky sypaných čajů, porcovaných čajů. Dárková luxusní balení čaje v papírových nebo plechových dózách pro všechny příležitosti - převážně široký sortiment vánočních dárkových balení čajů pro koncové zákazniky i firemní klientelu.

  Hlavním produktem této kategorie jsou dárková balení čajů, kde najdete velmi zajímavé kombinace např. čajů London, Dilmah, Ahmad nebo Pickwick. Kupte si dárkové balení čajů a nadělte krásný dárek pro každého. Stačí si jen vybrat.

 • DŘEVĚNÉ ČAJOVÉ KAZETY

  Dřevěné čajové kazety

  Dřevěné čajové kazety obsahují různé druhy exkluzivních lahodných čajů a čajových směsí té nejvyšší kvality. Dřevěné čajové kazety jsou výborným dárkem pro přátele nebo rodinné příslušníky. Najdete zde čaje v nálevových sáčcích v hygienickém přebalu. Dřevěné čajové kazety nabízíme po 90, 120 nebo 150 kusech. Kupte si originální dárek pro každého.Dřevěné čajové kazety jsou vhodné jako dárek pro obchodní partnery.

   

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek