Výrobci

Odběr novinek

Fairtrade káva - mletá káva, instantní káva, zrnková káva...

FAIR TRADE je značka jakosti, značka FAIR TRADE garantuje dodržování mezinárodních kritérií férového obchodu. Certifikovaná káva FAIR TRADE je jeden ze způsobů podpory drobných pěstitelů kávy a zlepšuje ekonomickou, sociální a zdravotní situac...

Fairtrade káva - mletá káva, instantní káva, zrnková káva...

FAIR TRADE je značka jakosti, značka FAIR TRADE garantuje dodržování mezinárodních kritérií férového obchodu. Certifikovaná káva FAIR TRADE je jeden ze způsobů podpory drobných pěstitelů kávy a zlepšuje ekonomickou, sociální a zdravotní situaci v regionech, kde mají garantované férové obchodní podmínky. FAIR TRADE je garancí zákazu dětské práce. Projekt FAIR TRADE podporuje trvale udržitelný rozvoj v zemědělství – to je, že standardy FAIR TRADE omezují používání chemických hnojiv a pesticidů.

Certifikát EU-BIO je garancí, že káva byla vypěstována ekologicky bez použití chemických hnojiv, postřiků a geneticky modifikovaných látek.

Rainforest Alliance byla založena v roce 1987 v USA v New Yorku jako nezisková nestátní organizace, která bojuje o ochranu ekosystémů, zachování biodiverzity a udržitelnou ochranu prostředí ve kterém společně žijí lidé, zvířata a rostliny. Rainforest Alliance certifikuje celou řadu produktů a i kávu, a to v případě, že jsou pěstovány v soulady s přesně danými standardy.

Zobrazit

FAIRTRADE PRODUKTY Počet produktů: 19

na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 19 položek

Novinky