Výrobci

Odběr novinek

JURA Impressa C65 Zobrazit větší

JURA Impressa C65

JURA Impressa C65

Více informací


Cena s DPH: 19 990 Kč
Cena bez DPH: 16 521 Kč  JURA Impressa C65

  IMPRESSA C65 - přednosti

  Dokonalé ovládání
  Otočným ovladačem jednoduše zvolte mezi kávou, espressem, jedním nebo dvěma šálky, a klikněte. Výběr nápoje je velmi snadný. Kombinovaný displej umožňuje také dotekové ovlání například pro vstup do menu nebo pro přechod do režimu přípravy mléčné pěny.

  Display a možnosti nastavení
  Všechny informace jsou zobrazeny na přehledném českém dipleji. V kombinaci s ovladačem Rotary Switch máte dokonalou kontrolu nad přípravou Vaší kávy. Pro každý připravovaný šálek kávy můžete nastavit sílu kávy, teplotu spařování, množství vody, hrubost mletí...

  Výškově stavitelná výpusť kávy
  Výška kávové výpustě může být libovolně nastavena mezi 65 a 111mm, přesně podle Vašeho šálku. Tím je zaručena maximální čistota, stečení kávy po stěně šálku a tím vytvoření sametově jemné cremy. Vše je zabaleno do perfektního designu.

  Eco - inteligence
  Kávovar Jura IMPRESSA C65 má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

  IMPRESSA C65 – výbava

  Spolu s přístrojem je dodáván uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), Easy auto-cappuccinátor s technologií jemné mléčné pěny, tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce.

11 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: