Výrobci

Odběr novinek

JURA IMPRESSA Z9 TFT Alu Zobrazit větší

JURA IMPRESSA Z9 TFT Alu

JURA IMPRESSA Z9 TFT Alu

Více informací


Cena s DPH: 61 990 Kč
Cena bez DPH: 51 231 Kč  JURA IMPRESSA Z9 TFT Alu

  IMPRESSA Z9 One Touch TFT - přednosti

  Profeionální příprava mléčných specialit
  Kávovar JURA Impressa Z9 využívá novou technologii napěňování mléka Fine Foam. Díky ní připraví zcela automaticke sametově jemnou mikropěnu. A pokud si budete přát, pak JURA Z9 během chvilky připraví i úžasné cappuccino nebo Latte pouhým stiskem tlačítka, bez nutnosti pohybu šálkem. Duální výpusť pro Cappuccino je výškově nastavitelná, vyhoví tak zcala každému šálku nebo sklenici.

  Geniální ovládání
  Ovládání kávovaru je velmi snadné díky barevnému TFT displeji. Nově je možné si uživatelsky upravit pořadí nápojů i nastavení úvodní obrazovky. Pomocí otočného ovladače rychle nalistujete i méně často připravované kávové speciality.

  Dokonalé materiály a design
  Pro kávovar JURA IMPRESSA Z9 byly použity vysoce kvalitní, exkluzivní materiály. Přední, 3mm silný, panel v úpravě Alu, grafický barevný TFT displej s vysokým rozlišením, křivky kávovaru ve tvaru kávového zrna, nasvětlení šálků – to je dokonalost v každém detailu. Prostor pro šálky (espresso i cappuccino výpusť) je nasvícen v kombinací bílá/jantarově hnědá.

  Dokonalá káva bez kompromisu
  Kávovar JURA Z9 je vybaven dvěma zcela nezávislými systémy ohřevu - pro vodu a páru. Navíc je kávovar vybaven i systémem pro kompenzaci poklesu vody, vlivem okolní teploty. Uživatel může pro každý nápoj nastavit sílu kávy v pěti stupních, teplotu spařování kávy či hrubosti mletí... Kávová výpusť pro espresso je výškově i šířkově nastavitelná. Díky tomu je usnadněno správné umístění šálku.

  IMPRESSA Z9 One Touch TFT – výbava

  Kávovar Jura IMPRESSA Z9 má instalováno nové české menu. Spolu s přístrojem obdržíte také luxusní kovovou termonádobku na mléko, ve které si studené mléko uchová svoji teplotu po celý den. Dále uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu.

  Zajímavé vlastnosti kávovaru JURA IMPRESSA Z9 :

  • Výškově nastavitelná výpust pro cappuccino
  • Výškově i šířkově nastavitelná výpusť pro espresso
  • Přední kovový, Alu panel
  • Latte Macchiato či Cappuccino pouhým stiskem tlačítka
  • Technologie zpěňování mléka Fine Foam pro jemnou mikropěnu
  • Intelligentní systém předehřátí již od prvního šálku (kompenzace tepelných ztát)
  • Barevný TFT dipslej s možností uspořádání menu
  • Duální osvětlení šálků v barvě bílé a jantarově hnědé
  • Intuitivní ovládání prostřednictvím rotačního ovladače
  • Režim nulové spotřeby v režimu StandBy

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: