Výrobci

Odběr novinek

JURA čistící tablety dvoufázové Zobrazit větší

JURA čistící tablety dvoufázové

JURA čistící tablety dvoufázové

Váš kávovar Jura je vybaven čistícím programem, který s těmito tabletami pracuje. Nové dvoufázové tablety.

Více informací


Cena s DPH: 299 Kč
Cena bez DPH: 247 Kč  JURA čistící tablety dvoufázové

  Novinka!  Dvoufázové čistící tablety Jura jsou optimalizované pro kávovary Jura. Účinně rozpouští mastnotu z kávy a dlouhodobě chrání vnitřní části Vašeho kávovaru. Váš kávovar Jura je vybaven speciálním plnoautomatickým programem na čištění, který s těmito tabletami pracuje. Potřebu čištění Vám Váš kávovar (po asi 220 porcích) automaticky signalizuje.

  Fáze I, čištění:
  Speciální složení účinně uvolňuje mastnotu z kávy a usazeniny ze spařovací jednotky a sítka. Kávovary Jura využívají pro čištění vodu o teplotě 80 ° C čímž je zajištěna velká účinnost čistícího procesu.

  Fáze II, ochrana:
  V čistících tabletách Jura jsou obsaženy látky, které dlouhodobě chrání jednotlivé komponenty kávovaru před usazováním zbytků kávy a tuku.

  Použití a kompatibilita: Tyto originální JURA čistící tablety jsou určené pro všechny automatické kávovary Jura (řada Impressa, řada ENA, řada X-line) a slouží k čištění a ochraně vašeho kávovaru JURA. Pouze tyto tablety jsou dokonale sladěny pro použití v kávovarech Jura a plně využijí automatický čisticí program kávovaru.

  V balení je 6ks tablet.

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: