Výrobci

Odběr novinek

Kávovar JURA IMPRESSA Xf50 classic Zobrazit větší

Kávovar JURA IMPRESSA Xf50 classic

Kávovar JURA IMPRESSA Xf50 classic

 

Více informací


Cena s DPH: 33 790 Kč
Cena bez DPH: 27 926 Kč  Kávovar JURA IMPRESSA Xf50 classic

  IMPRESSA XF50 - přednosti

  Jednoduché ovládání
  Každý, kdo si potrpí na široký výběr kávových specialit, to má s přístrojem Impressa Xf50 velice snadné: ovládací prvky byly zredukovány na naprosté minimum a jsou jednoduché k používání. S pomocí otočného ovladače snadno a intuitivně dosáhnete své oblíbené volby.

  Kompakní design a přitažlivý tvar
  Z estetického hlediska přístroj bez problémů vkusně doplní jakýkoliv interiér, a to díky svým kompaktním rozměrům. Návrhář Wolfgang Jonsson věnoval mnoho pozornosti detailům, a tak Impressa Xf50 upoutá z každého úhlu pohledu.

  Profesionální Cappuccinátor
  Kávovar JURA IMPRESSA XF50 je vybaven profesionální automatickou tryskou pro přípravu mléčné pěny. Během chvilky si tak snadno připravíte dokonalé Cappuccino nebo lákavé Latte. Chcete jen ohřát mléko pro horkou čokoládu? Ani to není s automatickým cappuccinátorem problém...

   

  Jura Impressa XF50 - popis

   

  Na výkonu záleží
  Kapacita přístroje IMPRESSA Xf50 jej stanoví vítězem na místech, kde je připraveno asi 30-60 šálků denně. Ať už v autosalonech, buticích či kadeřnických salonech. Přístroj je nenáročný na údržbu a vždy připraven k použití. Vy se můžete jednoduše soustředit na to hlavní - požitek z dobré kávy. Samozřejmostí, kterou přístroj nabízí, je možnost přípravy nápojů z již namleté kávy. Monitorování zásobníku mleté kávy umožní inteligentní elektronice automaticky rozpoznat její použití.

   

  IMPRESSA XF50 – výbava

  Kávovar Jura IMPRESSA XF50 má již instalováno nové české menu. V základní ceně je uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), Profesionální auto-cappuccinátor, tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu.

   

  Jura XF50 - nasvícení šálků    Jura XF50 - xappuccino    Jura XF50 - snadné předvolby kávy    Jura XF50 - zero switch

18 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: