Výrobci

Odběr novinek

Kávovar JURA IMPRESSA XJ5 Professional Zobrazit větší

Kávovar JURA IMPRESSA XJ5 Professional

Kávovar JURA IMPRESSA XJ5 Professional

 

Více informací


Cena s DPH: 60 790 Kč
Cena bez DPH: 50 240 Kč  Kávovar JURA IMPRESSA XJ5 Professional

  IMPRESSA XJ5 Professional - přednosti

  Kávovar JURA IMPRESSA XJ5. Dokonalé provedení v atraktivní stříbrné barvě Vás oslní ještě dříve, než ochutnáte první doušek lahodné kávy. Jura XJ5 Vám připraví ristretto, espresso či velkou kávu... Nová Jura XJ5 má české menu. Osvětlení šálku uvede jakoukoliv připravovanou specialitu v tom správném světle. Tím však jeho přednosti teprve začínají...

  Vysoký výkon kávovaru
  Denní příprava vyššího množství káv je pro kávovar XJ5 hračkou. Díky velkým zásobníkům na zrnkovou kávu (600g) a velkým zásobníkům na vodu (5 litrů) nebudete muset neustále doplňovat kávu a vodu. Výškově i šířkově nastavitelná výpusť se snadno přizpůsobí Vašemu šálku, nebo rovnou šálkům dvěma, pokud budete současně připravovat více kávy.

   

   

  Jednoduchá údržba
  Ovládání kávovaru Jura XJ5 je velmi snadné. Přístroj Vás včas upozorní na nutnost čištění, stav kávy a jiné důležité informace. Veškerá nastavení jsou snadná díky srozumitelným pokynům. Inteligentní elektronika včas pozná, kdy je třeba kávovar vyčistit. Díky automatickému čištění je vše dílem automatiky, stačí Váš pokyn stiskem jediného tlačítka. Ještě než se Váš kávovar vypne, provede zcela automaticky čištění. Díky filtrům Claris není třeba provádět dekalcifikaci (odstranění vodního kamene).

  Možnost dalšího rozšíření 
  Kávovar JURA XJ5 je možné rozšířit o mincovník nebo ho připojit k Vašemu inkasnímu systému. Pokud milujete mléčné speciality, můžete kávovar rozšířit i o profesionální automatický zpěňovač mléka. Rychle a jednoduše připravíte Latte, Cappuccino a jiné speciality. Vždy s jemnou mléčnou pěnou. Cappuccinátor je možné také vyměnit za trysku na vodu. Veškeré příslušenství je elegantně ukryto uvnitř kávovaru.

   

  IMPRESSA XJ5 Professional – výbava

  Spolu s kávovarem Jura IMPRESSA XJ5 Professional přístrojem je dodáván uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris Pro…),  tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce s tipy pro ještě lepší kávu.

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: