Kávovar JURA GIGA X7c Professional

Nové

Kávovar JURA GIGA X7c Professional

 

Více informací

169 990 Kč

Více informací

Kávovar JURA GIGA X7c Professional

JURA GIGA X7c - přednosti

Profesionální ovládání
Kávovar GIGA X7c umožňuje nastavení individuální konfigurace používaných/povolených nápojů. Díky volitelnému nastavení přístupových práv, je možné rozlišit uživatelská práva pro každého uživatele. Díky variabilní dvojité kávomléčné výpusti s 2 výpustěmi na kávu a s 2 výpustěmi na mléko mohou být připraveny v jeden okamžik 2 mléčné speciality najednou. Kávovar GIGA X7c má nový systém pro napěňování mléka s automatickou regulací/přepínáním mezi mezi horkým mlékem a mléčnou pěnou. Výsledkem je sametově jemná mléčná mikropěna. Samozřejmostí je možnost individuálního nastavení všech důležitých parametrů pro Váš nápoj - druh kávových zrn, síla kávy, hrubost mletí, teplota spařování, množství vody či poměr horkého mléka/mléčné pěny.

Trvalé napojení na vodovodní řad
Kávovar JURA GIGA X7c je připraven pro trvalé napojení na vodovodní řad. Při instalaci kávovaru se tedy můžete rozhodnout, zda budete preferovat trvalé napojení na vodovodní řad s automatckým dopouštěním nebo zda budete využívat klasický provoz s nádržkou na vodu. Kávovar JURA GIGA X7c je připraven na obě možnosti.

Elektronicky nastavitelné keramické mlýnky
Kávovar JURA GIGA X7c je vybaven dvěma keramickými mlýnky s elektronickým nastavením hrubosti mletí. Díky tomu můžete v kávovaru používat zcela odděleně dva druhy kávy. Pro každý druh je možné individuálně nastavit hrubost mletí. Pokud si to budete přát, můžete si u každého nápoje nastavit individuální poměr kávových zrn - to je káva podle přání. Každý mlýnek je navíc vybaven samostatným monitorováním stavu kávových zrn, kávovar tak včas upozorní na nutnost dosypání Vaší oblíbené kávy.

Vysoký výkon
Kávovar JURA GIGA X7c je díky své konstrukci určen pro místa s předpokládanou vyšší zátěží. Gastronomické provozy, hotely, recepce... Díky zvětšeným zásobníkům na kávu, zásobníku vody či odpadním zásobníkům umožňuje přípravu skutečně velkého množství kávových specialit bez nutnosti častého doplňování či vyprazdňování.

Snadné ovládání díky barevnému TFT displeji
Ovládání již nemůže být snazší. Kávovar JURA GIGA X7c je vybaven velkým barevným TFT displejem. Všechny informace Vám kávovar nejen napíše, ale také názorně ukáže. Velmi intuitivní a atraktivní je i výběr nápoje - stačí sledovat displej a otáčením otočného ovladače vybrat specialitu, která Vás nejvíce láká...

 

JURA GIGA X7c - výbava

JURA GIGA X7c má v základní výbavě kovovou termonádobu, ve které si studené mléko uchová svoji teplotu po celý den. Dále uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), originální šálek JURA jako dárek, tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu. 

 

Zajímavé vlastnosti kávovaru JURA GIGA X7c:

 • Velké zásobníky na kávu s kapacitou 750g každý, zásobník na vodu o objemu 5 litrů a odpadní zásobník s kapacitou asi 40 káv
 • Možnost trvalého připojení na vodovodní řad
 • Možnost individuální konfigurace používaných nápojů, možnost nastavení uživatelských práv
 • Výškově i šířkově nastavitelná duální výpusť
 • Dva nezávislé, digitálně nastavitelné keramické mlýnky s možností volby pro káždý nápoj
 • Příprava jednoho nebo dvou Latte Macchiato či Cappuccino pouhým stiskem tlačítka
 • Zpěňování mléka FineFoam pro jemnou mikropěnu s plně automatickým proplachem mléčných cest
 • Automatické přepínání mezi horkým mlékem a mléčnkou pěnou při přípravě Latte Macchiato
 • 19 kávových a kávomléčných specialit s možností individuálního nastavení
 • Intelligentní systém předehřátí již od prvního šálku navíc s dvojím systémem termobloků
 • Možnost individuálního nastavení poměru druhu kávy pro každý nápoj
 • Duální osvětlení šálků v barvě bílé a jantarově hnědé
 • Intuitivní ovládání prostřednictvím rotačního ovladače a barevný TFT displej
 • Přední panel z masivního aluminia
 • Automaticky ovládané lamely aktivního odvětrání kávovaru


JURA GIGA X7c - dvojitá výškově i šířkově stavitelná výpusť