Informace

Slevy

KÁVA Počet produktů: 66

Podkategorie

 • FOODEX- suroviny
 • ZRNKOVÁ KÁVA

  ZRNKOVÁ KÁVA

  Zrnková káva je upražená zelená káva. Zrnková káva je balena v kvalitních obalech, aby nedošlo ke ztrátě chuťových a kvalitativních parametrů. Káva zrnková je balena od několikagramových balíčků až po několika kilogramové balení kávy. Kvalitní zrnková káva je balena s vakuovým ventilem, který udržuje kvalitu a čerstvost kávy. Značková zrnková káva, čerstvě pražená zrnková káva.

 • ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA

  Pro konzumaci kávy jako nápoje je nezbytné její upražení. Pražením získává káva vůni a chuť. V počáteční fázi ztrácí zrna vodu, mění se jejich barva, nastupuje Maillardova reakce (reakce mezi cukry a aminokyselinami nebo bílkovinami). Uvnitř zrna se s narůstající teplotou spouští celá řada chemických procesů i vizuálních změn. Kávová zrna zvětšují objem, karamelizují cukry, káva hnědne, začíná první praskání zrn, endotermická reakce přechází k exotermické. Zrna začínají vydávat energii, nastupuje druhé praskání, bortí se buněčná struktura, výrazně se uvolňují oleje viditelné na celém povrchu zrn. Dalším pokračováním pražení dojde ke spálení zrn, pak následuje jen hoření. Velice důležité je rychlé ochlazení upražených zrn na konci pražícího procesu. Proces pražení ovlivňuje kvalita, hustota a velikost kávového zrna. Jak bude káva upražena je na rozhodnutí pražiče. Světlé pražení nám ukáže kávu květinovou, ovocnou, tmavé pražení naopak dává tóny těžší, zemité, hořko čokoládové.

 • MLETÁ KÁVA

  Mletá káva pro každou příležitost. Mletá káva za akční ceny!!!


  Nejlépe chutná čerstvě mletá káva těsně před přípravou nápoje.
  Pro přípravu překapávané kávy nebo v pákovém kávovaru je třeba hrubě mletá káva.
  Středně mletá káva se používá do moka konviček.Jemně mletá káva je ideální pro přípravu turecké kávy.
  Mletá káva si udrží čerstvé aroma pouze pár dní, takže správný postup je pomlít takové množtví zrnkové kávy, kolik ihned spotřebujeme.

 • INSTANTNÍ KÁVA

  Instantní káva a frappé, ovocné mléčné koktejly

  Instantní káva je nabízena v různých druzích a velikostech balení. Instantní káva je balena do porcovaného balení až po kilogramové balení. Instantní káva je nabízena také v bezkofeinovém provedení. Bezkofeinová instantní káva je vhodná pro těhotné ženy a kojící matky.

 • KÁVA BEZ KOFEINU

  Bezkofeinová káva

  Bezkofeinová káva je káva bez kofeinu. Rozumí se tím káva se sníženým obsahem kofeinu. Dříve se bezkofeinová káva vyráběla odbouráváním kofeinu z upražené kávy. Kofein se z kávy dařilo odbourat v desítkách procent. Úspěšnost a kvalita bezkofeinové kávy záleží na druhu, kvalitě káva a pražení. Dnes se káva bez kofeinu vyrábí již ze zelené kávy. Zelená káva se namáčí nebo postřikuje v rozpouštědlech, které uvolňují kofein z kávy. Tato metoda výroby bezkofeinové kávy je mnohem účinnější a kofein se daří odbourat až do 97 procent. Káva bez kofeinu je káva se sníženým obsahem kofeinu v rozsahu od několika desítek procent až téměř do sta procent. Vše záleží na způsobu zpracování, druhu kávy a výrobci.

   

  Instantní bezkofeinová káva – instantní káva bez kofeinu

  Instantní bezkofeinová káva se vyrábí metodou zamražování nebo sušení extraktu. Káva bez kofeinu instantní se připravuje jako klasická instantní káva a je vhodná na přípravu všech kávových specialit. Instantní bezkofeinovou kávu vyhledávají těhotné ženy, kojící ženy a lidé se srdečními problémy. Přejeme vám dobrou chuť u šálku bezkofeinové kávy.

   

  Zrnková bezkofeinová káva – káva bez kofeinu zrnková

  Zrnková káva – bez kofeinu je vhodná na přípravu všech druhů káv. Můžeme si kávu pomlet na požadovanou hrubost a dosáhnout tak maximální kvality výsledného šálku kávy. Čerstvě namletá zrnková bezkofeinová káva je zárukou exklusivního chuťového zážitku. Zrnková bezkofeinová káva je vhodná do automatických kávovarů tak i do gastronomických kávomlýnků.

   

  Mletá bezkofeinová káva – káva bez kofeinu mletá

  Pokud nemáte možnost namlet si svou bezkofeinovou kávu je pro vás mletá bezkofeinová káva ideální řešení. Mletá káva bez kofeinu se prodává v různě velkých baleních. Pro občasné použití je oblíbené porcované balení. Porcované balení je zárukou čerstvosti namleté bezkofeinové kávy. U mleté kávy musíme zvolit správnou hrubost mletí bezkofeinové kávy. Obecně můžeme říct, že bezkofeinová mletá káva je jemněji mletá – a to z důvodu kvalitního presování a získání kvalitního šálku bezkofeinové kávy. Pokud nám mletá bezkofeinová káva proteče rychle znamená to, že je káva příliš hrubě namletá na váš typ kávovaru a naopak pokud bezkofeinová káva teče pomalu nebo jen kape znamená to, že je káva bez kofeinu příliš jemně namletá. Přejeme vám lahodný šálek vaší bezkofeinové kávy

   

  Bezkofeinové kapsle – bezkofeinové pody

  Máte kávovar na kapsle? Zcela určitě existují bezkofeinové kapsle vhodné pro váš kapslový kávovar. Bezkofeinové kapsle můžou byt instantní káva nebo namletá bezkofeinová káva. Kapsle musíte vždy volit podle typu vašeho kávovaru a tvaru – druhu vašich kávových kapslí.

  Bezkofeinové pody se vyrábějí ve dvou velikostech (kávový pod se liší podle průměru podu) a jsou to porcované kávy. Kávové pody bez kofeinu jsou obvykle balené po 18, 50 nebo 150 kusech.

 • KÁVA v POD BALENÍ

  Káva v POD balení

  Pokud rádi experimentujete s kávou a rádi objevujete nové chuťové zážitky doporučujeme vám sáhnout po kávě v pod balení. Káva v pod balení je porcovaná káva balená v nepropustném obalu. Porcované balení v POD je zárukou zachování kvalitativních parametrů kávy. POD balení nabízí celou škálu druhů a chutí kávy. Přejeme příjemné objevování nových kávových zážitků.

 • KÁVOVÉ KAPSLE

  Kávové kapsle

  Kávové kapsle jsou velmi populární a komfortní pro přípravu espreso kávy doma, v kanceláři i v restauraci. Kávové kapsle musíme volit podle druhu kávovaru. Ve většině případů jsou kapsle nezaměnitelné s kapslemi do jiných značek kávovarů. Kávové kapsle se vyrábějí z mleté kávy nebo instantní kávy a to dle konstrukce kávovaru.

  Kávu v kapslích můžete rozdělit podle původu kávy, druhu kávy, druhu směsi kávy a podle druhu využití kávy. Kávové kapsle nabízejí široké spektrum chutí.

 • DÁRKOVÉ BALENÍ KÁVY

  Dárkové balení kávy

  Dárkové balení kávy je velmi oblíbený dárek pro každou příležitost. Dárková káva je vhodná pro muže i ženy. Luxusní káva a luxusní dárková káva je ideální pro výjimečné příležitosti. Dárkové balení kávy je v provedení zrnková káva, mletá káva, instantní káva, fair trade káva a bio káva. Dárkové balení je v různých velikostech balení i cenových hladinách.

 • ŠÁLKY NA KÁVU

  Značkové šálky na kávu

  Značková káva vyžaduje značkový servis pro zvýšení prožitku z šálku kávy. Na různé kávové nápoje existují různé značkové šálky na kávu. Značkové šálky na kávu nabízí všechny prestižní kávové značky. Šálek na espreso, šálek na cappuccino, šálek na ristretto, sklo na caffe latte.

 • DOPLŇKY KE KÁVĚ

  Doplňky ke kávě

  Kategorie doplňky ke kávě nabízí cukr ke kávě, sušenky ke kávě, značkové šálky na kávu, sklo na kávu a další pochoutky nejen ke kávě. Doporučujeme sušenky Walkers, bonbony Jelly Beans. Doplňky ke kávě umocní zážitek z šálku kávy nejen vám ale i vašim blízkým.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 66 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 66 položek