Informace

Slevy

ČAJ Počet produktů: 153

Podkategorie

 • TEEKANNE
 • ČAJE PORCOVANÉ

  Mezi úplně nejrozšířenější balení čajů určitě patří porcované čaje, které jsou baleny v praktických sáčcích, proto je jejich příprava velmi jednoduchá a rychlá. Porcované čaje můžete pít denně a jejich přípravou můžete pověřit i děti. Vyberte si podle chuti - ovocné, černé, bylinné, bílé nebo zelené čaje.

  Porcované čaje jsou vhodné pro všechny lidi, kteří nemají zalíbení v čajovém rituálu přípravy sypaných čajů, nebo na to prostě jednoduše nemají čas. Porcované čaje jsou úplně nejlepší například do zaměstnání. Porcované čaje jsou prodávány v různých tvarech a velikostech nálevových sáčků. My nabízíme porcované čaje černé, porcované čaje zelené, porcované čaje ovocné, porcované čaje bylinné a porcované čaje červené.

 • ČAJE SYPANÉ

  Čaje sypané

  Sypané čaje z celého světa naleznete v této kategorii.syp Zelený sypaný čaj, černý sypaný čaj, ovocný sypaný čaj, bílý sypaný čaj a ochucený sypaný čaj. Sypaný čaj je balený v různých velikostech a originálně řešených čajových dózách. Sypaný čaj je vhodný jako dárek v každém ročním období.

 • ČAJE PYRAMIDKY

  Čajové  pyramidky

  Čaje pyramidky uchovávají chuť a vůni čaje a zároveň usnadní přípravu čaje. V čajové krabičce jsou hedvábné nebo papírové pyramidky. Prodáváme i balení čajů, kde jsou jednotlivé pyramidky zvlášť zabaleny v ozdobné papírové pyramidce, které dohromady tvoří efektní dárkovou kolekci (ETS čaje, Pickwick čaje).

 • LEDOVÝ ČAJ

  LEDOVÁ KÁVA, LEDOVÁ ČOKOLÁDA, LEDOVÝ ČAJ A NÁPOJE 

  Ledová káva, ledová čokoláda, ledový čaj a nápoje se postupně staly nejoblíbenějšími letními nápoji, které skvěle chutnají a zároveň povzbudí a osvěží. Ledová káva, ledová čokoláda, ledový čaj a nápoje se pijí po celém světě a v každé zemi mají svoje specifika.Zkuste si někdy připravit tyhle studené nápoje. Není na tom nic složitého a výsledek Vás určitě mile překvapí.

 • ŠÁLKY NA ČAJ

  Značkové šálky na čaj a čajové sety

  Prodáváme originální porcelánové a skleněné šálky na čaj od známých značek výrobců čaje. Značkové šálky na čaj máme od výrobců Pickwick, Celestial, Clipper, London, Dilmah nebo Akbar. Vyberte si originální dárek- značkový šálek s podšálkem, konvičku na čaj nebo celý čajový set za rozumnou cenu.

   

 • DÁRKOVÉ BALENÍ ČAJŮ

  Dárkové balení čajů

  Hledáte pro své přátele nebo rodinu dárkové balení čajů k jejich svátku nebo k narozeninám? My Vám nabízíme kvalitní dárkové balení čajů pro milovníky sypaných čajů, porcovaných čajů. Dárková luxusní balení čaje v papírových nebo plechových dózách pro všechny příležitosti - převážně široký sortiment vánočních dárkových balení čajů pro koncové zákazniky i firemní klientelu.

  Hlavním produktem této kategorie jsou dárková balení čajů, kde najdete velmi zajímavé kombinace např. čajů London, Dilmah, Ahmad nebo Pickwick. Kupte si dárkové balení čajů a nadělte krásný dárek pro každého. Stačí si jen vybrat.

 • DŘEVĚNÉ ČAJOVÉ KAZETY

  Dřevěné čajové kazety

  Dřevěné čajové kazety obsahují různé druhy exkluzivních lahodných čajů a čajových směsí té nejvyšší kvality. Dřevěné čajové kazety jsou výborným dárkem pro přátele nebo rodinné příslušníky. Najdete zde čaje v nálevových sáčcích v hygienickém přebalu. Dřevěné čajové kazety nabízíme po 90, 120 nebo 150 kusech. Kupte si originální dárek pro každého.Dřevěné čajové kazety jsou vhodné jako dárek pro obchodní partnery.

   

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 153 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 153 položek