Informace

Slevy

ČAJE OVOCNÉ

Ovocné čaje jsou stále mezi lidmi oblíbené. Ovocné čaje jsou vhodné zejména pro děti, protože na rozdíl do jiných druhů čajů neobsahují tein, ani kofein. Ovocné čaje nejsou z čajovníku. Jsou obvykle složeny z několika sušených složek. Často se jedná o ibišek, šípek, pomerančovou kůru nebo su&scaro...

Ovocné čaje jsou stále mezi lidmi oblíbené. Ovocné čaje jsou vhodné zejména pro děti, protože na rozdíl do jiných druhů čajů neobsahují tein, ani kofein. Ovocné čaje nejsou z čajovníku. Jsou obvykle složeny z několika sušených složek. Často se jedná o ibišek, šípek, pomerančovou kůru nebo sušené jablko. Dále se k těmto složkám přidávají další příměsi podle požadované chuti. Ibišek obarvuje ovocné čaje růžovou až červenou barvou a nakyslou chutí. Pokud Vám právě tohle na ovocném čaji vadí, jsou také čaje bez příměsi ibišku, které nejsou nakyslé chuti a mají nažloutlou barvu.

Vůbec nemusíte pít ovocné čaje jen jako teplý nápoj. Velkou výhodou je jejich výborná chuť i po vychlazení. A abyste se mohli příjemným ovocným čajem potěšit i v letních měsících, nabízíme Vám i ledové čaje značky Dilmah.

Zobrazit

ČAJE OVOCNÉ Počet produktů: 51

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 51 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 51 položek