ČAJE OVOCNÉ

Ovocné čaje jsou stále mezi lidmi oblíbené. Ovocné čaje jsou vhodné zejména pro děti, protože na rozdíl do jiných druhů čajů neobsahují tein, ani kofein. Ovocné čaje nejsou z čajovníku. Jsou obvykle složeny z několika sušených složek. Často se jedná o ibišek, šípek, pomerančovou kůru nebo su&scaro...

Ovocné čaje jsou stále mezi lidmi oblíbené. Ovocné čaje jsou vhodné zejména pro děti, protože na rozdíl do jiných druhů čajů neobsahují tein, ani kofein. Ovocné čaje nejsou z čajovníku. Jsou obvykle složeny z několika sušených složek. Často se jedná o ibišek, šípek, pomerančovou kůru nebo sušené jablko. Dále se k těmto složkám přidávají další příměsi podle požadované chuti. Ibišek obarvuje ovocné čaje růžovou až červenou barvou a nakyslou chutí. Pokud Vám právě tohle na ovocném čaji vadí, jsou také čaje bez příměsi ibišku, které nejsou nakyslé chuti a mají nažloutlou barvu.

Vůbec nemusíte pít ovocné čaje jen jako teplý nápoj. Velkou výhodou je jejich výborná chuť i po vychlazení. A abyste se mohli příjemným ovocným čajem potěšit i v letních měsících, nabízíme Vám i ledové čaje značky Dilmah.

Zobrazit

ČAJE OVOCNÉ Počet produktů: 57

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 57 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 57 položek