Kávovar JURA IMPRESSA C90 One Touch

Nové

Kávovar JURA IMPRESSA C90 One Touch

 

Více informací

28 990 Kč

Více informací

Kávovar JURA IMPRESSA C90 One Touch

IMPRESSA C90 One Touch - přednosti

Kávovar Jura IMPRESSA C90 OneTouch Aroma+ je plně automatický automatický kávovar pro přípravu espressa či cappuccina. Stačí pouhé stisknutí tlačítka, bez nutnosti manipulace s šálkem... A vychutnáte si oblíbené cappuccino. One Touch Cappuccino technologie dělá divy. Snadné a logické ovládání v kombinaci s přehledným českým displejem vás vede přímo k žádanému cíli.

Mlýnek s technologoí Aroma+
Nový mlýnek s technologií Aroma+ Vám zajistí dokonalejší pomletí kávy. Díky nové konstrukci mlecích kamenů je také zkrácen čas mletí a tím nežádoucí zahřívání kávy při jejím mletí. Výsledkem je skutečně precizně připravené espresso.

Cappuccino na pouhý stisk tlačítka
S pomocí speciální Auto Cappuccino trysky připraví váš kávovar Impressa C90 cappuccino pouhý stiskem tlačítka bez nutnosti manipulace s šálkem. Samozřejmostí je možnost ovlivnění síly či velikosti kávy a množství mléčné pěny podle Vašeho oblíbeného šálku.

Snadné ovládání
Čitelný displej s plně českým menu, srozumitelné symboly a rotační ovladač pro snadné programování činí ovládání přístroje Jura IMPRESSA C90 One Touch intuitivní a snadné. Kávovar Vám sám nahlásí nutnost doplnění vody, kávy či požadavek na aktivaci automatického čistícího programu.

Výškově nastavitelná kávová výpusť
Ani dva šálky na espresso či běžnou kávu nejsou problém. Výšku výpusti je možno přizpůsobit v rozmezí 65 až 111 mm a dopřát tak každému šálku ideální pozici pro bohatou krémovitou pěnu. Samozřejmostí je prostor pro nahřívání šálků na horní straně přístroje.

JURA Impressa C9 otc - popis kávovaru

Velmi snadná péče
Váš kávovar IMPRESSA C90 One Touch Aroma+ se o vše postará díky inteligentní elektronice, která včas upozorní na nutnost ativace automatického čištění, nebo automaticky provede proplach. Novinkou je automatický proplach cappuccinátoru. Díky možnosti užití filtračních patron Claris již nebudete muset provádět dekalcifikaci přístroje. Pokud s přístrojem nebudete pracovat, může se automaticky po určité době propláchnout a vypnout. Na Vás je skutečně jen to nejdůležitější – vychutnat si dokonalé espresso.

Hlavní přednosti kávovaru JURA IMPRESSA C90 One Touch Aroma+:

  • Snadná příprava ristretta, espressa, cappuccina
  • možnost samostatné přípravy mléčné pěny nebo ohřátého mléka
  • Výškově nastavitelná výpusť kávy
  • Volitelná teplota spařování kávy, síla kávy, hrubost mletí
  • Nový typ mlýnku s technologií Aroma+
  • Zero Energy switch pro nulovou spotřebu energie v stand-by režimu
  • Možnost přípravy 2 espresso káv současně
  • Počítadlo porcí, české menu
  • Možnost naprogramování automatického vypnutí (15min až 8 hodin)

 

IMPRESSA C90 One Touch – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma+ je v základní ceně vybaven balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), automatickým profi-cappuccinátorem, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce.