Kávovar JURA IMPRESSA X9 platin

Nové

Kávovar JURA IMPRESSA X9 platin

 

Více informací

139 990 Kč

Více informací

Kávovar JURA IMPRESSA X9 platin

Impressa X9 - přednosti

Kovová přední strana
Dopřejte si kávovar s mimořádným leskem a vyberte si přístroj IMPRESSA X9. Snadno čitelný displej ideálně doplňuje zrcadlový lesk čelní strany přístroje a opět jasně demonstruje, že dokonce i výkonné stroje mohou mít moderní design. Protože všechny programovací klávesy jsou umístěny diskrétně vzadu za vyklápěcími dvířky, je stroj dokonalý pro použití v samoobslužném procesu. Systém zobrazování vás spolehlivě provede všemi kroky programu a jasně definovaná tlačítka přivedou dokonce i neškoleného ke kávové specialitě podle vlastního výběru.

Dva mlýnky
Díky přítomnosti dvou kuželových mlýnků můžete naprogramovat tlačítka k použití jednoho či obou těchto mlýnků. Oddělené zásobníky na zrnkovou kávu mají elegantní, poloprůhledný vzhled. Každý pojme 650g kávy. Přirozeně můžete naprogramovat poměr směsi podle vaší chuti. Poměr pomletí dvou typů kávy může být individuálně přizpůsoben a díky aktivnímu monitorování stavu zásobníku víte, kdy je na čase doplnit zásobník vaší oblíbenou směsí.

Kávové speciality
Ačkoli IMPRESSA X9 připravuje více než 20 kávových specialit, ovládání stroje je hračka. Osvětlené ovládací prvky vás rychle provedou přípravou vaší vybrané kávové speciality, takže po stisknutí jednoho tlačítka se můžete těšit z vašeho nápoje. Ristretto, Espresso, káva, káva s mlékem, káva ve skle, Cappuccino nebo módní Latte Machiato. Je to vaše chuť, která rozhoduje! Příprava až do jednoho sta šálků denně nečiní žádný problém.

Uživatelská orientace
Systém zobrazování dialogu a jasně definovaná tlačítka dělají z kávovaru IMPRESSA X9 hvězdu samoobslužného procesu. Kávová tryska je výškově nastavitelná a snadno vyjímatelná za účelem čištění.

 

Impressa X9 - výbava

Již v základní konfiguraci je kávovar vybaven dvěma nezávislými mlýnky, základním balíčkem pro údržbu (čistící tablety, čistič mléčných cest, filtr pro změkčení vody...), český tištěný návod + české uživatelské menu.